BRAVO MOMCI!

DVA SRBINA ŠOKIRALA ATLETIKO MADRID: 10 godina im nisu dali gol, a onda su Nemanja i Stefan "zapalili" stadion! (VIDEO)

Hetafe slavi dvojac reprezentativaca Srbije i kombinaciju Maksimović - Mitrović.

Izvor: Streamwo.com/Printscreen

Ludnica u predgrađu Madrida, Hetafe vodi protiv šampiona, a za sve su krivi Srbi!

Atletiko Madrid je u finišu prvog poluvremena kapitulirao i to posle asistencije jednog i realizacije drugog reprezentativca Srbije!

Nemanja Maksimović i Stefan Mitrović će postati miljenici navijača Hetafea. U haotičnoj završnici prvog poluvremena vanrednog 6. kola Primere, ekipa iz predgrađa prestonice Španije vodi protiv šampiona.

Nije se Atletiko najbolje snašao u prvom delu igre, nisu uspevali da probiju odbranu Hetafea, a domaći su uspeli da ih kazne.

Jedna ubačena lopta u šesnaesterac u nadoknadi vremena rezultirala je traljavom reakcijom golmana Jana Oblaka kojem je lopta ispala iz ruku, nastavio se napad, a lopta je preneta na desnu stranu.

Tamo je bio Nemanja Maksimović, a njegov centaršut u napadu pronalazi štopera Stefana Mitrovića, koji se našao pred golom Atletika kao da je napadač, i sjajnim udarcem glavom uspeo da matira Oblaka za 1:0 i veliko slavlje na tribinama.

Ovo je ujedno i prvi gol Hetafea protiv Atletika posle 10 godina i čak 19 odigranih mečeva!