MUKE ZA SRBINA

MIHAJLOVIĆU SE LOŠE PIŠE! Crni niz traje, priča se o otkazu - Bolonja je doživela novi poraz, Arnautović promašio penal

Siniša Mihajlović u sve većem problemu u Bolonji.

Ne uspeva Siniša Mihajlović da vrati ekipu na pobednički kolosek u Italiji.

Na početku sezone su ispali u Kupu od niželigaša Ternane, pa su prošle nedelje primili šest golova od Intera (6:1), a sada su igrači Bolonje doživeli novi poraz.

Empoli ih je savladao - 4:2 (2:1). Ovo će samo dodatno pojačati spekulacije o odlasku srpskog trenera.

Prvi gol su primili u prvom minutu! Štoper Bonifazi je zatresao sopstvenu mrežu. Barou je u 11. izjednačio, a onda je Arnautović mogao da donese potpuni preokret. Imao je priliku sa penala, nije je iskoristio. Ubrzo je stigla surova kazna...

Pinamonti je u 32. minutu pogodio, da bi u 53. Bajrami sa penala uvećao prednost domaćina (3:1). Arnautović je u 77. minutu uspeo da se iskupi za promašeni jedanaesterac, ali je Riči u završnici postavio konačan rezultat.

Bolonja u narednom kolu dočekuje Lacio, a Empoli gostuje Romi.

Kada su ostali mečevi u pitanju, Fiorentina je golom Dušana Vlahovića savladala Udineze, a Sasuolo je bio bolji od Salernitane (1:0).

Filip Đuričić je igrao do 91. minuta za Sasuolo, dok su u Udinama u jednom momentu bila četvorica srpskih igrača na terenu kod gostiju. U ljubičastom dresu su se našli Vlahović, Nikola Milenković, Matija Nastasić i Aleksa Terzić.