DRAMA! SERGEJ POGODIO U DERBIJU, PA PAO KAO POKOŠEN: Srbin šokirao Murinja i dobio BRUTALAN udarac u glavu (VIDEO)

Autor Nemanja Stanojčić

Sergej Milinković-Savić je zabrinuo sve na utakmici.

Izvor: ArenaSportTV/Printscreen

Rimski gradski derbi završen je pobedom Lacija (3:2), a glavnu ulogu na startu meča imao je Sergej Milinković-Savić!

Srpski igrač je postigao gol za Lacio, ali je tom prilikom ostao da leži na zemlji pošto ga je golman Rome nokautirao!

Posle savršenog centaršuta Andersona je srpski reprezentativac glavom smestio loptu u mrežu, ali ga je Rui Patrisio udario u glavu.

Saigrači su prišli da proslave pogodak, Milinković-Savić je odmahnuo rukom, a oni su odmah skočili i tražili hitno lekarsku pomoć. Dok su lekari utrčavali na teren portugalski golman je dobio žuti karton.

Prekid je trajao nekoliko minuta, a dobra vest je da je Sergej potom nastavio meč, vratio se u igru i pokazao da je sve u redu sa njima.

Veliko olakšanje za sve u italijanskoj prestonici. Nedugo posle toga su stigli i da dupliraju prednost pošto je u 20. minutu Pedro postigao pogodak za domaćina. Roma se vratila preko Ibaneza u 41. minutu, a u nastavku meča bila je i bolji rival.

Ipak, pogodak Felipe Andersona iz 63. minuta doneo je 3:1, pa je gol Veretua šest minuta kasnije samo ublažio poraz i postavio konačnih 3:2.