Kaznena ekspedicija

MIHI ZAPRETILI OTKAZOM, ON SPEKTAKULARNO PREGAZIO LACIO I SARIJA: Našao svog ključnog čoveka, sva 3 gola su njegovo delo

Siniša Mihajlović je bio na udaru kritika, ali sada će to biti zaboravljeno.

Siniša Mihajlović je sa Bolonjom vezao nekoliko lošijih mečeva i odmah je štampa u Italiji krenula u njegovu smenu, a onda je Mihina ekipa pokazala pravo lice.

Pregazili su Lacio sa 3:0 na svom terenu, a heroj pobede bio je krilni napadač Musa Berou. On je postigao prvoi gol na meču i asistirao kod druga dva.

BOLONJA - LACIO 3:0 (2:0)

/Berou 14, Teat 17, Hiki 68/

Ništa ovde nije mogla ekipa Mauricija Sarija koja je u potpunosti nadigrana, a loš meč imao je i Sergej Milinković-Savić koji je napustio teren u 58. minutu kada ga je zamenio hrvatski vezista Toma Bašić.

Do kraja meča "nebeskoplavi" su ostali i sa igračem manje jer je štoper Aserbi dobio crveni karton u 76. minutu.

Ovom pobedom Bolonja je uspela da prekine niz od tri meča bez pobede i sa 11 bodova se izjednači sa Laciom, Juventusom i Atalantom na deobi šestog mesta na tabeli.