BEZ POBEDE

NE POMAŽE NI PROMENA TRENERA! Agoniji Barselone se ne nazire kraj, novi kiks Katalonaca na "Nou Kampu"

Još jedan kiks Katalonaca, ni "šok terapija" nije dala rezultat.

Dobio je Ronald Kuman otkaz. Skupo ga je koštao poraz od Rajo Valjekana u prethodnom kolu.

Međutim, izgleda da "šok terapija" predsednika Đoana Laporte nije dala željeni rezultat. Ni posle promene trenera nije došlo do poboljšanja.

Privremeni šef struke Serđi Barhuan je osvojio samo bod na debiju. Na "Nou Kampu" su remizirali sa Alavesom - 1:1 (0:0).

Poveo je domaći tim u 49. minutu posle fenomenalnog gola Memfisa Depaja. Prednost su imali samo tri minuta. U 52. minutu su gosti odradili prelepu akciju, Hoselu je petom ostavio za Luisa Riohu koji je obišao golmana Ter Štegena i zatresao praznu mrežu.

Da stvari budu gore povredili su se Serhio Aguero i Đerar Pike, pa su u igru morali da uđu Kutinjo i Lengle. Ni promene nisu pomogle Kataloncima da dođu do tri poena.

U narednom kolu Primere gostuju Selti, dok Alaves dočekuje Levante. Ostaje da se vidi ko će biti na klupi za taj meč, spekuliše se o dolasku Ćavija, kandidati su i Roberto Martinez i Andrea Pirlo...