LUDILO!

MITROVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA! NIKO NE MOŽE DA GA ZAUSTAVI: Dao 21. gol za Fulam, a nije još ni decembar!

Autor Milutin Vujičić

Nastavlja se neverovatna golgeterska forma Aleksandra Mitrovića.

Izvor: Profimedia

Aleksandar Mitrović je nezaustavljiv, ma koji dres da je na njemu!

Samo šest dana otkako je Srbiju odveo na Svetsko prvenstvo u Kataru golom u 90. minutu protiv Portugala, Mitrović je nastavio neverovatnu golgetersku formu i u Fulamu. Postigao je prvi gol na meču protiv Barnslija, u velikoj pobedi njegovog tima od 4:1

Mitroviću je gol u 24. minutu meča na "Krejven kotidžu" već 21. gol u sezoni Čempionšipa, a nije još ni decembar, pa pošto je ostalo više od polovine sezone - ko zna koliko će ih na kraju imati na svom kontu.

Bio je to sjajan pas Tetea, a nova laka egzekucija Mitrovića koji nastavlja da "teroriše" odbrane.

Ovako je Mitrović dao gol!

Do kraja poluvremena Karvaljo je u 34. minutu povisio rezultat, i to posle akcije koju je počeo Mitrović, ali u nastavku nije uspeo da se upiše u strelce, ali jesu Kebano i Vilson.