AU! GOLČINA SRBINA S POLA TERENA - PONOVO JE TO URADIO: Miloš "zapalio" Nemačku, o ovoj majstoriji se priča! (VIDEO)

Momak koji je ponikao u Bajernovoj školi je i ovog vikenda u centru pažnje u Bundesligi.

Izvor: Streamja.com/Printscreen

Nastavlja se neverovatna serija pogodaka Miloša Pantovića!

Srpski fudbaler je ponovo šokirao Nemačku, postigao je drugi gol ove sezone sa pola terena, a ovog puta je njime doneo i pobedu ekipi Bohuma!

Nekadašnji član akademije Bajern Minhena i "naše gore list" ponovo je tema dana u Bundesligi. Ono što je pre tri nedelje uradio protiv Hofenhajma, sada je ponovo protiv Frajburga!

Pantović je u 82. minutu utakmice postavio rezultat na konačnih 2:1 za Bohum i to udarcem iz unutrašnjosti kruga koji se nalazi na sredini terena.

"Žrtva" Pantovića ovog puta bio je Mark Fleken, golman Frajburga, koji je istrčao daleko ispred svog gola želeći da izbije loptu, ali ga je srpski internacionalac kaznio u toj lošoj proceni.

Pantović je ušao u igru u 65. minutu, a posle samo petnaestak minuta na terenu, napravio je ovu majstoriju:

Njemu je to bio drugi gol ove sezone, a i onog prvog bi valjalo prisetiti se. Tada je Pantović postigao gol sa svoje polovine terena protiv Hofenhajma, i to u 97. minutu: