NAJLUĐI FUDBAL SE IGRA U SERIJI A: Hrvat vodi s klupe, Srbi igraju i zajedno su napravili SPEKTAKL u Veneciji!

Još jedan "lud" meč u Italiji!

Kakva nedelja u Italiji! Verona je pobedila Veneciju u gostima 4:3 i to nakon što je posle 27 minuta igre gubila 0:3. Srpski internacionalci Darko Lazović i Ivan Ilić bili su starteri u pobedničkoj ekip, a njihov tim je poništio "minus" na semaforu u roku do samo 15 minuta - od 52. do 67!

Venecija - Verona 3:4 (3:0)
/Čekaroni 12', Črnigoj 19', Anri 27' - Anri 52'ag , Kaprari 65'p, Simeone 67', 85'/

Konačan rezultat postigao je sin trenera Atletiko Madrida Dijega Simeona, Đovani Simeone, koji je ove sezone zablistao nekoliko puta, a posebno protiv Lacija kome je dao četiri gola.

Upravo je Lacio ove nedelje odigrao podjednako "lud" meč kao današnji u Veneciji, jer je na Olimpiku remizirao protiv Udinezea 4:4, primljenim golom u 99. minutu. I tu je bilo preokreta, čak tri isključenja, a Sergej Milinković Savić dao je spektakularan gol u "Večnom gradu".

Ko prati Seriju A, uživa u zaista spektakularnom fudbalu, a ekipa Verone igra veoma dobro pod vođstvom hrvatske legende Igora Tudora, pa je u poslednjih 13 kola doživela samo dva poraza. U tom nizu savladala je i Juventus.