POGLEDAJTE

0:6 ZA 36 MINUTA! SRAMOTA U BUNDESLIGI - OVO SE NE PAMTI: "Pljusak" golova, poniženi su pred svojim navijačima! (VIDEO)

Neverovatnih 45 minuta fudbala viđeno je u Nemačkoj.

Ludilo u nemačkoj Bundesligi, utakmica kakvu niko ne pamti! Ekipa Borusije Menhengladbah poželeće da zaboravi 5. decembar 2021. za sva vremena.

Oni su na domaćem terenu protiv Frajburga doživeli poniženje, pošto su na poluvremenu pred svojim navijačima gubili rezultatom 0:6!

Da sve bude gore po domaću ekipu, Frajburg je već u 25. minutu ostvario "petardu"!

Neverovatno poluvreme viđeno je na "Borusija Parku", pošto je est različitih igrača postizalo golove. Maksimilijan Egeštajn je doneo vođstvo gostima u 2. minutu, a tri minuta kasnije je Kevin Šade duplirao prednost.

Filip Lajnhart je u 12. povisio na 3:0, da bi se prava kanonada nastavila u 19. minutu preko Nikolas Heflera.

Lukas Heler je potvrdio "petardu" već u 25. minutu, da bi poslednji gol u prvom poluvremenu bio deo Nika Šloterbeka "tek" u 37. minutu.

Na sve to, bilo je i dosta različitih asistenata, pošto su Šede, Ginter, Grifo i Hefler bili zaslužni za stvaranje golova Frajburga.

Ovo je ujedno i rekord Bundeslige, pošto je Gladbah davne 1978. uspeo da na poluvremenu vodi 6:0. Sada su bili na drugoj strani te priče...