BRAVO

NE REŠETA SAMO VLAHOVIĆ! SRBI SU HIT U ITALIJI: Sergej počeo i završio SJAJNU akciju Lacija - opet je dao gol!

Autor Mladen Šolak

I "SMS" igra u fenomenalnoj formi!

Izvor: Profimedia

Dušan Vlahović ne prestaje da daje golove za Fiorentinu, a u fenomenalnoj formi igra i Sergej Milinković Savić.

Na gostovanju Sampdoriji, sjajni "SMS" dao je gol za vođstvo Rimljana u sedmom minutu, i to u akciji koju je započeo na sredini terena, pa završio "matom" iz kaznenog prostora. Asistent mu je bio Matija Kazanji, koji je potom namestio i gol Ćiru Imobileu za 0:2 u 17. minutu.

Sergej je i ovim potezom pokazao da igra pun samopouzdanja, na šta je sigurno uticao i spektakularni trijumf sa reprezentacijom u Portugalu. Milinković-Savić je u poslednjih 15 mečeva dao četiri gola uz četiri asistencije, a svi su videli kako je maestralno pogodio protiv Udinezea ranije ove nedelje.

Pogledajte kako je tekla akcija u Đenovi, gde je SMS ponovo oduševio navijače Lacija. Posle nje je i bio asistent Imobileu za 3:0 za lacijale.

Tim Mauricija Sarija ima imperativ pobede, jer je u poslednja tri nastupa u ligi ostvario samo jedan remi, uz dva poraza. Vreme je da ekipa krene ka gornjem delu tabele, gde joj je i mesto sa majstorom kakav je Sergej.