POGLEDAJTE!

AU! GOLČINA IZ KORNERA - PONIZIO JE ISKUSNOG GOLMANA: Juventus slavi Kvadrada, majstorija za TV špice! (VIDEO)

Krilni fudbaler "stare dame" je ukrao šou u pobedi Juventusa.

Izvor: Streamja.com/Printscreen

Fudbaleri Juventusa upisali su i četvrtu pobedu u poslednjih pet mečeva u Seriji A i tako se popeli na peto mesto italijanskog šampionata, savladavši Đenovu 2:0.

Na ovom meču videli smo sukob trenera Masimilijana Alegrija i napadača Alvara Morate, ali sve to ostalo je u senci neverovatnog pogotka Huana Kvadrada!

Kolumbijac je bio junak Juventusa u nedelju uveče, pošto je već u devetom minutu postigao gol direktno iz kornera, za televizijske špice!

Kvadrado je iz jedne uobičajene situacije uspeo da stvori vođstvo svom timu, a sve nakon što je "kiflom" iz ugla uspeo da matira iskusnog Salvatorea Sirigua.

Ova majstorija nagovestila je pobedu, koju je kasnije potvrdio Paulo Dibala pogotkom u 82. minutu.