AU

NOVI EVROGOL U SUPERLIGI! Desni bek "pocepao" mrežu - ludnica u Lučanima, preokret i dva crvena kartona! (VIDEO)

Kakva utakmica u srpskom šampionatu..

Izvor: YouTube/Screenshot/ArenaSportTV

Fenomenalna utakmica odigrana je u Lučanima. Fenomenalan pogodak, pet golova, preokret, crveni kartoni i na kraju pobeda domaćina.

Mladost je dva puta gubila i na kraju uz dva crvena kartona pobedila Napredak - 3:2 (2:2).

Meč je obeležio Stefan Jovanović. Desni bek gostijućeg tima je u devetom minutu postigao evrogol Sa oko 30 metara se namestio, video da je golman Ivan Kostić izašao napred i to je iskoristio da pošalje "bombu" u gol.

Ovako je to izgledalo:

Nije to bilo dovoljno za Napredak da dođu do tri boda. Saša Jovanović je u 20. minutu doneo izjedančenje, Mitar Ćuković je vratio vođstvo gostima tri minuta kasnije, da bi Ante Hrkač u 31. postavio rezultat prvog poluvremena.

Gol Stefana Jovanovića
Izvor: YouTube/Arena sport TV

U 49. minutu je Đorđe Gordić doneo prvo vođstvo Mladosti koje su zadržali do kraja. Uspeli su u tome iako su od 64. minuta igrali bez Hrkača koji je dobio direktan crveni karton, a u 87. minutu je crveni dobio još jedan igrač Mladosti - Zoran Danoski. On je bio na klupi u tom momentu, pošto je izašao u 70. minutu.