KOŠMAR SERHIJA RAMOSA I KIKS PARI SEN ŽERMENA: Drama i gol u 91. minutu, ali Španac ga nije video!

Burno gostovanje Parižana u Ligi 1

Pari Sen Žermen odigrao je 1:1 protiv Lorijena u gostima i to nakon što je izbegao poraz golom Maura Ikardija u 91. minutu.

Na terenu tima iz zone ispadanja, Parižani su sprečili potpunu blamažu sa igračem manje, jer je legendarni Španac Serhio Ramos za tačno 40 minuta u igri dobio crveni karton i morao da ranije ode u svlačionicu.

A ušao je odmah posle poluvremena!

Iako je Mesi odigrao ceo meč, to nije bilo dovoljno da se do kraja slomi otpor autsajdera, a kao kuriozitet ostaje podatak da je Serhio Ramos odigrao manje od 180 minuta za Parižane i za to vreme dobio crveni karton.

PSŽ je, očekivano, u finišu meča napadao domaće sa veoma izvučenom zadnjom linijom, a Ramos je u kobnom 86. minutu već imao žuti karton. Sudija mu je pokazao drugi i isključujući nakon što je blokirao trk igrača domaćih Terema Mofija.

Bio je to tek treći nastup dugogodišnjeg Realovog kapitena za Parižane, na početku zime tokom koje ga očekuje verovatno najemotivniji dvomeč u karijeri - upravo protiv "kraljevskog kluba".