POGLEDAJTE

LUDNICA UŽIVO - ŠOU KOMENTATORA POSLE GOLA U 121. MINUTU: Inter "tukao" Juve, a on URLAO i bacao se na kolena! (VIDEO)

Neverovatne scene sa jedne italijanske televizije koja je uživo pratila veliki derbi.

Izvor: Reddit/interfan1999/Printscreen

Italija i dalje priča o vrlo uzbudljivom finalu Superkupa i okršaju Intera i Juventusa, u kojem su "nerazuri" do trofeja stigli pogotkom u 121. minutu utakmice.

Inter je tako na dramatičan način slavio u derbiju Italije, a posebnu pažnju na društvenim mrežama privukli su komentatori koji su burno proslavili pogodak Aleksisa Sančeza.

Slavio je Inter 2:1 pogotkom Čileanca, nakon što je posle regularnih 90 minuta bilo 1:1. Juventus je poveo preko Vestona Mekenija u 25. minutu, a samo deset minuta kasnije, iz penala je izjednačio Lautaro Martinez.

Igralo se sve do 120. minuta, kada je u nadoknadi drugog produžetka Aleksis Sančez na asistenciju Matea Darmijana stigao do trofeja.

A taj pogodak doneo je pravi delirijum u studiju jedne televizije, gde je komentator Filipo Tramontana očiglednog opredeljenja za Inter umeo kako da proslavi.