RONALDO JE POBESNEO NA TRENERA! Svi su videli koliko je LJUT zbog ovog poteza Nemca: ZAŠTO MI JE TO URADIO?!

Portugalac burno reagovao

Mančester junajteda savladao je Brentford u gostima rezultatom 3:1 (0:0), a Kristijano Ronaldo doživeo je neuobičajenu situaciju, na kakvu nije navikao u skoro 20 godina dugoj seniorskoj karijeri.

U 71. minutu utakmice, pri vođstvu "crvenih đavola" 2:0, menadžer Ralf Rangnik ga je izveo iz igre i ubacio Markusa Rašforda. "Zašto me je izveo", čitali su sa Ronaldovih usana gledaoci utakmice dok je kamerila "hvatala" njegovu nervoznu reakciju.

Portugalac je bio vidno nezadovoljan zbog toga, pa je menadžer morao da mu prilazi i da mu objašnjava taj potez. "OK, OK", odgovorio mu je Ronaldo, koji verovatno neće zadugo ovo zameriti, jer je ekipa pobedila.

Rašford je ušao umesto njega i dao je u 77. minutu gol za nedostižnih 3:0, čime je potvrđeno da je Nemac ipak bio u pravu.