Šta rade momci...

SPEKTAKL! ASISTENCIJA RABONOM, PA GOL GRUDIMA: Ovo morate da vidite, 5 sekundi fudbalske magije za pogodak sezone! VIDEO

Ovakvi golovi se ne viđaju... Pa gotovo nikad!

Izvor: twitter/screenshot/@swearimnotpaul

Arminija iz Bilefelda iznenadila je Ajntraht i pobedila sa 2:0 na gostujućem terenu, a prvo ime meča bio je Austrijanac Patrik Vimer. On je u petom minutu dao prvi gol za goste, a onda je u 27. minutu izveo asistenciju za pamćenje.

Šopfu je bilo lako da pogodi kada je rabonom sjajni Vimer doveo ceo stadion do usijanja!

Mladi 20-godišnji vezista koji je ponikao u Austriji iz Beča je prvo pokazao da ne prašta kada ga ostave samog pa je u petom minutu smestio loptu u sam ugao gola Ajntrahta, ali asistencija za drugi gol je prava umetnost.

Našao se sa strane u kaznenom prostoru, a onda je odlučio da na spektakularan način pošalje loptu ka svom napadaču. A onda je Šopf takođe reagovao sa stilom i grudima poslao loptu u mrežu!