HIT!

BLAM! OVO JE NAJGORI PENAL OVE SEZONE: Zahvatio loptu kao tuđom nogom, otišla DVA metra pored stative! (VIDEO)

Malo je reći da se nije proslavio Vilfrid Zaha.

Izvor: Twitter/Tazzum_/Screenshot

Vilfrid Zaha je majstor sa loptom, jedan je od najboljih driblera Premijer lige, često zna da bljesne i u velikim utakmicama, ali da bi bio odličan fudbaler mora da smanji broj "pomračenja".

Nije igrao za Kristal palas u Premijer ligi još od decembra i meča sa Totenhemom, kada je dobio crveni karton, da bi u prvoj narednoj utakmici - protiv Noriča ove srede. Zatresao je mrežu "kanarinaca", a potom se obrukao očajno izvedenim penalom zbog kog je njegov tim ostao bez dva boda.

Samo što je Zaha pogodio u 60. minutu i izjednačio rezultat na "Kerou Rodu", koji je još od 38 sekunde i gola Pukija glasio 1:0 za domaćina, dosuđen je i penal koji je mogao da donese potpuni preokret.

Već u 63. minutu Zaha je uzeo loptu i namestio je na "kreč", ali je šutnuo očajno. Blago rečeno očajno...