ZAMALO TUČA NA MEČU SRBIJE I HRVATSKE! Igrač Dinama gurnuo "orlića", naši fudbaleri ih posle UBEDLJIVO pobedili! (VIDEO)

Autor Nebojša Marković

Omladinci Srbije su bili ubedljivi u prijateljskoj utakmici.

Izvor: TV Arenasport screenshot

Omladinska reprezentacija Srbije imala je dobru proveru u prijateljskom susretu, pošto su u Staroj Pazovi savladali vršnjake iz Hrvatske - ubedljivo 3:0.

Ipak, meč je obeležilo i koškanje mladih srpskih i hrvatskih igrača.

Na terenu Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi, Srbija je povela u 22. minutu preko Uroša Kabića. Mladi igrač Vojvodine je preciznim udarcem savladao golmana Hrvatske.

U drugom poluvremenu, pobedu "orlića" je najavio Vladimir Miletić u 66. minutu, da bi igrač Partizana Samed Baždar u 94. minutu postavio konačnih 3:0.

No, detalj koji je privukao najviše pažnje je onaj iz 33. minuta. Tada je došlo do koškanja između Kabića i Martina Baturine. Igrači Vojvodine i Dinamo Zagreba bili su u duelu, a usledilo je i malo jače odgurivanje hrvatskog igrača.

Kabić je burno reagovao nakon toga, ali su sudije brzo reagovale i sprečile da se rasprava pretvori u nešto više. I Kabić i Baturina dobili su tom prilikom po žuti karton.