EFEKAT

LALATOVIĆ DOŠAO, RADNIČKI PROIGRAO! Počelo je porazima, pa je onda "zategao" odbranu - Kragujevčani zaključali mrežu!

Na poslednje četiri utakmice je Radnički sačuvao mrežu, čak 360 minuta nisu primili gol!

Izvor: MONDO/Uroš Arsić

Došao je Nenad Lalatović na klupu Radničkog iz Kragujevca i na početku svog mandata zabeležio dva poraza, od Proletera i Partizana, pa je onda njegov tim "zategao" odbranu.

Na četiri meča posle Humske njegov tim nije primio gol, upisao je tri pobede i jedan remi. Sve to sa mirnom mrežom.

Minimalnim rezultatima su savladali Voždovac, Novi Pazar i Metalac, a danas su odigrali meč bez golova protiv Kolubare (0:0).

U Lazarevcu nije bilo golova, a gosti nisu iskoristili brojčanu prednost u završnici utakmice. Uroš Đuranović je u 82. minutu dobio drugi žuti karton, a Kragujevčani to nisu pretvorili u pogodak.

Radnički je tako podigao formu pred nastavak sezone, imaju 26 bodova i pokazuju da će biti "tvrd orah" u borbi za opstanak.