POGLEDAJTE

LUDE SCENE U ITALIJI - TRENER NAPAO SVOG IGRAČA: Hvatao ga za vrat i urlao, zbog jednog poteza morali da ih razdvajaju!

Ne baš uobičajen događaj na utakmici Venecije i Sampdorije u Seriji A.

Izvor: Streamja.com/Printscreen

Venecija nije uspela da ostvari povoljan rezultat u 30. kolu Serije A, pošto su na svom terenu izgubili od Sampdorije 2:0. Ipak, okršaj dva tima u borbi za opstanak obeležio je jedan drugi detalj.

Trener Venecije Paolo Zaneti žestoko je napao svog igrača Tomasa Henrija kada je ovaj u finišu meča dobio crveni karton!

Sampdorija je slavila golovima Kaputa u 24. i 38. minutu, međutim, tu nije bio kraj lošim momentima u igri Venecije. Oni su u 86. minutu ostali sa igračem manje, kada je Henri dobio drugi žuti karton.

Napadač Venecije je u finišu prvog poluvremena dobio prvi žuti karton zbog udarca laktom, a onda je dobio i drugi u finišu susreta zbog prigovora i nesportskog ponašanja. A reklo bi se da trener Zaneti tako nešto nije hteo da trpi.

Zaneti je tom prilikom prišao i napao svog igrača, pritom mu upućujući psovke i unoseći mu se u lice. Tu je bilo čak i onih koji su bili blizu da ih razdvoje, a reklo bi se da će Venecija imati spremnu dodatnu kaznu za Henrija.