POGLEDAJTE!

OVAKO JE PREČKA SPASILA PARTIZAN - DRAMA U 93. MINUTU: Surdulica je već "videla" gol, a usledio je veliki promašaj!

Autor Nebojša Marković

Detalj iz nadoknade vremena mogao je skupo da košta Partizan na gostovanju u Surdulici.

Izvor: YouTube/TV Arena sport/screenshot

Fudbaleri Partizana uspeli su da savladaju Radnik u Surdulici 2:1 i tako se izjednače ponovo sa Crvenom zvezdom po broju bodova na vrhu tabele Superlige Srbije.

Ali ne bez drame, pošto je crno-bele spasila prečka njihovog gola u 93. minutu utakmice!

Radnik je ove sezone i pobedio i remizirao protiv Zvezde, a malo je nedostajalo da zaustave i crno-bele. Partizan je slavio golovima Terzića i Rikarda u 34. i 48. minutu, ali duboko u nadoknadi vremena, sve to je moglo da bude poništeno.

Tada je Spasić prošao pored Miletića i Saničanina i šutirao, pogodivši prečku Stevanovićevog gola. Lopta je ostala u polju, jedna odbijena lopta je nakon toga stigla na četiri metra do Viktora Lukića, ali je on loše šutirao pored gola.

Tako je Partizan uspeo da se spasi u samoj završnici, a evo kako je Radnik bio blizu izjednačenja u 93. minutu meča: