UŽAS

U 124. MINUTU OSTAO BEZ MUNDIJALA, PA MU POZLILO: Selektor Alžira se srušio na travu, pa ponudio ostavku!? (VIDEO)

Nisu imali sreće, tako malo im je nedostajalo do Katara.

Izvor: Twitter/printscreen/@HenryBushnell

Kamerun je golom u 124. minutu izbacio Alžir i plasirao se na Svetsko prvenstvo, pa su izabranici trenera Rigoberta Songa dugo slavili i pevali na gostujućem terenu u Blidi.

Dok su oni slavili, domaćin je tugovao. Tako malo delilo ih je od penala koji bi odlučili o učesniku Mundijala u Kataru, međutim sve je završeno koji minut ranije. Poraz je najteže pao selektoru Đamelu Belmadiju koji se toliko razočarao zbog poraza da mu je na kraju i pozlilo.

Belmadi se srušio na zemlju i plakao u očaju, a zbog stresa su kraj njega bili i članovi medicinskog tima koji su pazili na njega, plašeći se za njegovo zdravlje.

Niko nije mogao da ga uteši pošto dobro zna kakvu šansu su propustili Alžirci. U prvom meču slavili su 1:0, dok su u drugom, kod kuće, gubili od 14. minuta golom Čupo-Motinga. Nisu uspeli da odgovore, pa je Toko-Ekambi 110 minuta kasnije postigao gol za prolaz Kamerunaca na Svetsko prvenstvo gde će biti u četvrtom šeširu.

U međuvremenu pojavila se informacija da je Belmadi ponudio ostavku na mesto selektora.