Evo tog momenta

SPORAN DETALJ U HUMSKOJ, TSC JE TRAŽIO PENAL: Hteli najstrožu kaznu zbog igranja rukom, ali sudija je ostao nem (VIDEO)

Igrači gostujućeg tima su se bunili nakon ovog centaršuta, ali sudija nije pokazao na belu tačku.

Izvor: Arenasport/printscreen

Fudbaleri Partizana savladali su TSC sa 2:0 golovima Slobodana Uroševića, a u samom finišu prvog poluvremena TSC je imao jedan opasan napad posle koga je moglo da dođe do drame.

Prošao je napad gostiju po boku, a onda je usledio centaršut koji je izblokirao defanzivni vezista crno-belih Marko Jevtović. Ipak, igrači TSC-a su smatrali da je on odigrao rukom u ovom slučaju.

Pogledajte taj momenat iz 42. minuta kada je na kraju svega sviran korner za gostujuću ekipu:

Posle ovog meča Partizan je prvi na tabeli Superlige Srbije sa tri boda više od Crvene zvezde, koja čeka svoj duel ovog kola sa Radničkim u Nišu