POGODAK

EVO ZAŠTO OVO NIJE BIO OFSAJD! Radnički izjednačio protiv Zvezde, a zbog ovog detalja je gol priznat! (VIDEO)

Domaći tim je postigao pogodak protiv crveno-belih, a zbog jednog detalja nije bilo ofsajd pozicije.

Izvor: Arenasport/printscreen

Partizan je pobedio, Crvena zvezda sada ponovo juri večitog rivala. Ekipa Dejana Stankovića igra u Nišu i meč je prepun uzbuđenja u prvom poluvremenu. Viđena su dva gola, ali i jedna sporna situacija.

Crveno-beli su poveli preko Aleksandra Kataija u 25. minutu, da bi osam minuta kasnije na semaforu stajalo 1:1. Stefan Mitrović je matirao Milana Borjana, a svi u beogradskom timu su skočili, tražili su ofsajd, usledila je provera VAR-a, pa je sudija pokazao na centar.

Mitrović je u momentu dodavanja bio u nedozvoljenoj poziciji, ali čini se da je Strahinja Eraković dokačio loptu, tako da zbog toga na kraju nije bilo ofsajda i gol domaćeg tima je priznat.

Bunili su se Dejan Stanković, klupa i igrači, ali je zbog tog detalja sudija Mitić pokazao da se gol priznaje.