PORAZ

KRAH! BIVŠI TRENER ZVEZDE ISPAO IZ PREMIJER LIGE: Grof i Arsenal bez šanse za opstanak!

Miodrag Božović je sa Arsenalom iz Tule ispao iz najjačeg ranga ruskog takmičenja.

Poraz za kraj i ispadanje iz lige. Miodrag Božović je sa Arsenalom iz Tule ostao bez šanse za opstanak u najjačem rangu ruskog takmičenja. Nemaju više ni teorijsku šansu.

UFA je na sovm terenu slavila (2:1) i tako preselila Grofa i njegov tim u niži rang. Poveli su preko Dimitrija Kabutova u 13. minutu, ali je Kings Kangva izjednačio u 25. minutu. Strelac gola je zatim u 72. dobio drugi žuti karton, a Hamid Agalarov je doneo bodove svom timu.

Za Arsenal igraju i trojica srpskih fudbalera, Goran Čaušić, Đorđe Despotović i Uroš Radaković. Goran je odigrao ceo meč, dok su Đorđe i Uroš ušli u igru u 77. minutu, ali nisu uspeli da urade ništa da promene rezultat.

Posle poraza i ispadanja ostaje da se vidi kakve će se promene dogoditi u timu i hoće li nekadašnji trener Crvene zvezde, r, ostati u klubu. Pod upitnikom za narednu sezonu su i srpski igrači.