Jurnjava

UPAO NA TEREN SA SRPSKOM ZASTAVOM, SLOVENCI GA PATOSIRALI: Meč "orlova" je stao zbog ovog detalja! (VIDEO)

Jedan navijač Srbije sa zastavom upao je na teren tokom meča u Ljubljani.

Srbija je odigrala sjajno poluvreme, povela 2:0, a onda prosula to vođstvo u uvodnim minutima drugom dela utakmice i na kraju se meč sa Slovenijomzavršio nerešenim rezultatom 2:2. Osim dva primljena gola u drugom poluvremenu na terenu je viđen i jedan incident koji mnogi nisu primetili u TV prenosu.

Navijač sa zastavom Srbije u jednom trenutku je upao na teren i krenuo da trči uz jednu aut liniju, a obezbeđenje nikako nije uspevalo da ga stigne. Na kraju ga je redar koji je stajao na drugom kraju terena sačekao i oborio na zemlju u trku!

Navijač je zastavu zavezao za vrat, a utakmica je bila prekinuta na nekoliko trenutaka zbog ovog incidenta. Pogledajte kako je to izgledalo:

Mnogo veći incident desio se na kraju meča kada je vezista PAOK-a Jasmin Kurtić prostačkim gestom koji je uputio navijačima Srbije pokvario utisak celog meča.

Na kraju je posle 2:2 Srbija ostala u igri za prvo mesto u grupi, dok je Slovenija uspela da se ovim bodom održi u igri za opstanak u B diviziji Lige nacija.