SRAMOTA!

SKANDAL NA LALATOVIĆEVOM DEBIJU! Haos na evropskoj utakmici, navijači se međusobno tuku - POGLEDAJTE! (VIDEO)

Autor Dušan Ninković

Neverovatna scena na meču Borac - B36 Toršavn u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu.

Izvor: MN Press - arhiva

Dugo se u Modriči čekao evro-spektakl između Borca i B36 Toršavna, napunile su pristalice "crveno-plavih" stadion "Dr Milan Jelić", a par minuta pre nego što će Banjalučani povesti golom Benjamina Tatara došlo je do ružnih scena na tribinama.

Navijači "crveno-plavih", Lešinari, međusobno su se potukli na zapadnoj tribini zdanja u Modriči, ali se nakon par minuta stanje smirilo. Meč je mirno priveden kraju i Borac je pobedio 2:0, golovima Tatara i Nedeljka Piščevića pred revanš u Toršavnu za nedelju dana.

Srpski trener je dobro "našpanovao" borac, koji je od prvog minuta imao incijativu, a pre vodećeg gola i nekoliko izglednih situacija pred golom momaka sa Farskih Ostrva. Delovalo je da će te šanse, kao i pogodak Tatara, ostati u senci navijača koji su pravili haos.

Pogledajte ružne scene sa stadiona u Modriči.

Sukob na tribini nije trajao dugo, ali su ga ipak zabeležile i televizijske kamere. Lešinari ovakvim postupcima ne šalju lepu sliku u Evropu, a njihov klub bi mogao i da bude kažnjen zbog incidenata.