BUM!

PRVO KOLO, A VEĆ IMAMO GOL GODINE U SUPERLIGI! "Bomba" zbog koje je komentator ostao u čudu - Uuuuuu! (VIDEO)

Pogledajte strašan gol Mihajla Banjca za TSC protiv Čukaričkog u 1. kolu Superlige.

Izvor: Arenasport/printscreen

TSC i Čukarički vodiće bitku za Evropu i ove sezone, a ako je suditi po "malom derbiju" 1. kola Superlige - u ovom trenutku je klub iz Bačke Topole u boljoj formi!

Slavili su na Banovom brdu 4:1 (1:0), a malobrojni navijači na tribinama ovog kluba mogli su da vide pravu poslasticu. Ne samo da je palo pet golova, nego je pogodak koji je postigao Mihajlo Banjac u 61. minutu bez ikakve sumnje najlepši u prvom kolu, ističući tako kandidaturu i za čitavu sezonu.

Mladi vezista TSC-a je maestralno šutirao iz vrlo teškog ugla, iskosa sa leve strane, ali je lopta idealno zaobišla živi zid (samo dvojica igrača), dok se ni golman Mićović nije proslavio.

To je inače bio treći gol TSC-a na meču, pošto je prethodno seriju otvorio Goran Antonić u 32. Potom je Spasojević izjednačio u 53, samo dva minuta kasnije je Stojić doneo novo vođstvo klubu iz Bačke Topole, da bi Banjac "lepoticom" častio navijače. Na kraju je i Stanojlović u 93. minutu nadoknade postavio konačan izbor.