POGLEDAJTE

OVO JE PENAL KOJIM JE PARTIZAN DOŠAO DO BODA: Lutovac pao u nadoknadi, sudija pokazao na "belu tačku"! (VIDEO)

Ovako je Partizan uspeo da se izvuče na "Čairu" i stigne do boda protiv Radničkog iz Niša.

Izvor: Arena sport/screenshot

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da upišu pobedu na utakmici u Nišu pošto su u burnom susretu remizirali 3:3 protiv Radničkog.

Utakmica u kojoj je viđeno šest golova i devet žutih kartona okončana je pogotkom crno-belih u 97. minutu meča i to iz jedanaesterca.

Partizan je gubio 3:1 na "Čairu" do 20 minuta pred kraj susreta, ali gol Slobodana Uroševića vratio nadu timu Ilije Stolice. I onda na kraju detalj o kojem će se najviše pričati. Zbog toga penala je i trener Radničkog Tomislav Sivić dao burnu izjavu nakon meča.

Igrao se 95. minut kada je Aleksandar Lutovac krenuo u napad ka golu Nišlija, a Mlađović je oborio rezervistu crno-belih. Glavni sudija je pokazao na penal, a posle čekanja VAR potvrde da je bio penal, lopti je prišao Rikardo Gomeš.

Najbolji strelac Partizana je hladnokrvno zatresao mrežu i tako duboko u nadoknadi vremena doneo svom timu vredan bod. Pogledajte kako je to bilo: