HAVARIJA

HAOS U NOVOM PAZARU - RUKA, CRVENI I PENAL U 94. MINUTU! Neverovatne scene u nadoknadi, a onda ŠOK (VIDEO)

Zanimljivo je bilo i u Novom Pazaru gde je domaći tim u nadoknadi propustio priliku da dođe do boda.

Izvor: Youtube/ Arena Sport TV

Nije utakmica Partizana i Radničkog iz Niša jedina u kojoj je bilo uzbudljivo u srpskom fudbalu u petak veče. Haos je bio i u duelu Novog Pazara i Čukaričkog (1:2) gde je viđena neverovatna završnica.

U 94. minutu je viđeno igranje rukom, crveni karton, penal i onda promašaj o kom će se tek pričati. Sve to u kratkom vremenskom razmaku, a tragičar bio je Stefan Lončar.

Tim sa Banovog Brda imao je prednost i išao je ka pobedi, a onda je u dubokoj nadoknadi Srđan Mijailović namerno igrao rukom na gol-liniji. Kako bi sprečio pogodak domaćeg tima nekadašnji igrač Crvene zvezde je svesno to učinio i očekivano je dobio direktan crveni karton. To je dalo šansu Pazarcima.

Novi Pazar-Čukarički
Izvor: YouTube/Arena sport

Odgovornost je preuzeo Lončar, namestio je loptu na "belu tačku", a onda užasno izveo penal. Golman Novak Mićović se već bacio u stranu, Lončar je šutirao iz sve snage po sredini gola i prebacio je prečku.

Tako je Novi Pazar posle dva kola ostao na učinku od dva poraza, dok je Čukarički upisao prvi trijumf.