Loše...

JUNAJTED SE RASPADA, A RONALDO PREKRSTIO RUKE I GLEDA! Trener ga SKLONIO, a svi su primetili njegovu reakciju!

Prva zvezda tima nije dobila šansu na terenu, pa sa klupe prati kako se ekipa muči.

Mančester junajted na svom stadionu igra prvi meč u novoj sezoni, a ekipa sa Old Traforda nije se pokazala u uvodnih 45 minuta fudbala protiv Brajtona. Golovima Paskala Grosa gosti su stigli do 2:0, a bledo izdanje svojih saigrača Kristijano Ronaldo ispratio je sa klupe za rezerve.

Po slikama koje su se pojavile, Portugalac nije bio impresioniran...

Slavni portugalski fudbaler je negodovao, odmahivao rukom ili kolutao očima tokom prvog dela meča, a u jednom trenutku delovalo je i da ga Erik ten Hag šalje na zagrevanje. Možda je već na poluvremenu mogao da dobije priliku da proba da preokrene rezultat iz prvog dela meča, ali se holandski trener nije opredelio za tu opciju.

Pogledajte fotografije Junajtedovih rezervista:

Umesto toga, Ronaldo je i drugi deo meča počeo na klupi za rezerve, a to će dodatno podgrejati priče o odlasku. Već nedeljama se priča da je nezadovoljan i da želi da ode, a poznato je i da je poslednju pripremnu utakmicu napustio pre nego što se završio - čim ga je Holanđanin izveo iz igre. U međuvremenu pojavila se informacija da Mančester junajted želi da ga zameni Srbinom!