ZANEO SE

"TO JE BILO SR**E... UH SR**E, IZVINITE!" HIT izjava nove Sitijeve zveri - prvo padali golovi, pa psovke UŽIVO!

Erling Holand se malo zaneo pred kamerama posle pobede Mančester sitija.

Izvor: Twitter/@emctear/Printscreen

Mančester siti je uspešno započeo odbranu trofeja u Premijer ligi, pošto su puleni Pepa Gvardiole na startu takmičenja savladali Vest Hem u Londonu - 2:0.

Dvostruki strelac za "građane" bio je Erling Holand, novi igrač šampiona Engleske, a junak utakmice je posebno privukao pažnju svojom izjavom nakon meča.

Holand je prvo iznudio jedanaesterac u prvom poluvremenu, koji je potom i iskoristio, da bi u nastavku meča rešio pitanje pobednika posle polukontre Sitija.

Ali njegovo oduševljenje je očito bilo toliko veliko da se zaneo i u nekoliko navrata opsovao.

"Da, mogao sam da postignem het-trik. Bila je šansa pre nego što sam izašao, trebalo je da budem tu... Tako da je to malo sr**e, ali tako je kako je", rekao je Holand, pre nego što ga je novinar opomenuo.

"Polako sa rečnikom", rekao je napadaču Sitija, koji je napravio novi kiks kada je želeo da ispravi stvar.

"O izvinite, sr**e", ponovo je opsovao Holand i nasmejao se.