AU ČOVEČE!

GOLMANE, ŠTA TI BI!? Kakva glupost fudbalera, niko ne razume šta je hteo - POKLONIO gol i uhvatio se za glavu! (VIDEO)

Neverovatan potez golmana Frajburga skupo koštao domaći tim...

Izvor: Twitter/screenshot/Bundesliga_EN

Glupost golmana skupo je koštala Frajburg i donela tri boda Dortmundu u Bundesligi (1:3). Teško je objasniti šta je čuvar mreže domaćeg tima Mark Fleken uradio u drugom poluvremenu.

Domaćin je vodio golom Mihaela Gregoriša iz 35. minuta i sve je išlo kako su zamislili. Sve do 77. minuta. Tada je Džejmi Bino-Gitens sa oko 20 metara šutirao, izgledalo je da golman rutinski rešava tu situaciju, umesto toga je napravio neverovatan potez i poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Fleken je loše procenio let lopte, nije uspeo da je uhvati i onda je ona završila iza njegovih leđa. Bio je to pravi podstrek za "milionere". Jusufa Mukoko je u 84. minutu postigao gol za vođstvo, da bi u 88. minutu Marrijuš Volf potvrdio pobedu.