BUM! ZVEZDA POVELA BOMBOM GELORA KANGE: Opalio iz prve, pogodio PRAVO u metu - Dejan Stanović skočio od sreće! (VIDEO)

Vezista Crvene zvezde Gelor Kanga dao atraktivan gol protiv Makabija u Haifi! Tim pogotkom crveno-beli su poveli 2:1!

Izvor: TV Arena Screenshot

Crvena zvezda je loše počela utakmicu u Izraelu, gubila je 0:1 protiv Makabija, a onda je do poluvremena preokrenula. Posle pogotka Aleksandra Pešića za 1:1 u 27. minutu, Gelor Kanga doneo je Beograđanima prednost 2:1 sjajnim pogotkom u 40. minutu.

I trener crveno-belih Dejan Stanković skočio je kada je video kako je Gabonac pogodio udarcem sa oko 18 metara, "iz prve", na asistenciju Osmana Bukarija. Pogledajte gol veziste crveno-belih i njegovu proslavu - već karakterističan salto.

Davao je Kanga jako važne golove u dresu Zvezde, počev od onog protiv Krasnodara u leto 2017, a večerašnji bi mogao da ima takođe ogromnu "težinu". Crveno-beli su tokom burnih 45 minuta u Izraelu stekli prednost u odlučujućoj borbi za plasman u grupnu fazu Lige šampiona, mada je i dalje pred srpskim šampionom veliki put i velika borba protiv Izraelaca.