POGLEDAJTE

BUM BUM IVANIĆ - STRAŠNA AKCIJA ZVEZDE ZA 2:0! Marakana u transu - mat u tri poteza i GOLČINA! (VIDEO)

Pogledajte kako je Crvena zvezda postigla drugi gol na meču protiv Makabi Haife.

Izvor: TV Arenasport screenshot

Crvena zvezda je na fenomenalan način počela revanš meč plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige šampiona! Posle vodećeg pogotka Aleksandra Pešića, crveno-beli su u finišu drugog poluvremena uspeli da dupliraju vođstvo na 2:0 protiv Makabi Haife i dođu do rezultata koji im je neophodan za prolaz dalje.

A taj pogodak bio je majstorija Mirka Ivanića!

Zvezda je na fenomenalan način postigla drugi gol protiv šampiona Izraela. Aleksandar Katai je jednu loptu iz dubine "šmekerski" petom dodao Pešiću, ovaj je iz prve prosledio dalje dalje Ivaniću, koji majstorskim udarcem uspeva da pogodi rašlje gola Makabija za velikih 2:0.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Ipak, usledio je šok u finišu prvog poluvremena, kada je Makabi stigao do gola sa 25 metara i to u napadu nakon što je Milan Borjan odbranio penal.

Zvezda igra za mesto u Ligi šampiona pred 50.000 ljudi na stadionu "Rajko Mitić", a pogledajte kako je izgledala utakmica iz ugla fotoreportera: