SPORNO

ZVEZDA OŠTEĆENA ZA PENAL U KUPU? Igrači se žalili zbog igranja rukom, sudija nije reagovao (VIDEO)

Crvena zvezda tražila je penal posle jedne situacije u kaznenom prostoru Mačve.

Izvor: Printscreen/Arena Sport

Crvena zvezda tražila je penal na meču protiv Mačve, sudija je pokazao da se igra nastavi. Na meču šesnaestine finala Kupa viđena je sporna situacija na početku utakmice, a glavni arbitar Milan Ilić nije pokazao na "belu tačku".

Sve se dogodilo u prvim minutima susreta. Stefan Mitrović prošao je po strani, centrirao, Nemanja Stevanović je u pokušaju da zaustavi loptu odigrao rukom, ali sudija Ilić nije to video. Pošto u ovoj fazi Kupa ne postoji VAR tehnologija, nije bilo provere, pa je utakmica nastavljena.

Što se meča tiče, ekipa Miloša Milojevića je bila bolja, napadala, stvarala šanse, ali nije dala gol. Posle prvih 45 minuta je nerešeno (0:0). A, ovo je snimak koji je Zvezda objavila na Tviter nalogu "Zvezda TV", uz komentar: "Sudije FSS ne vide očigledan penal za Zvezdu".