PENAL KAKAV NISTE VIDELI - PRAVA DRAMA: Tresla se stativa, pa prečka, a onda je lopta volšebno ušla u gol! (VIDEO)

Autor Nikola Lalović

Kada je Denis Man namestio loptu na belu tačku sigurno nije ovo očekivao.

Izvor: Tweet/Matteo Occhiuto

Parma je dobila Frosinone u sedmom kolu Serije B sa 2:1 i to neverovatnim pogotkom rumunskog fudbalera Denisa Mana sa bele tačke u 52. minutu utakmice. To je bio drugi penal za Parmu u tom meču, ali nakon što je Tutino na kraju prvog poluvremena rutinski dao gol, Denis Man je režirao pravu dramu.

Kada je sudija pokazao na belu tačku Rumun je namestio loptu na kreč, a onda je šutirao i pogodio, ali nakon što je prvo pogodio stativu, zatim se lopta odbila do prečke, pa do druge stative da bi na kraju ušla u gol!

Golman Frosinonea Stefano Turati bacio se i svojom paradom samo ulepšao ovaj spektakularan pogodak Denisa Mana. Pogledajte ovaj čudan pogodak:

Parma je ovom pobedom uspela da se popne na sedmo mesto na tabeli Serije B, ali se nalazi na samo tri boda od Breše, Barija i Ređine koji dele prvo mesto i mogla bi da se ekspresno vrati u elitni rang ako nastavi sa ovakvim igrama.