POGLEDAJTE

BIZARNA POVREDA DIBALE - ZBOG OVOG SE I MURINJO HVATAO ZA GLAVU! Alarm u Rimu: Zvezda izvela penal, pa nastao problem!

Morao je Paulo Dibala da izađe iz igre zbog povrede koju je zaradio dok je izvodio penal...

Izvor: Twitter/@AlbicelesteTalk/Printscreen

Fudbaleri Rome ostvarili su pobedu u nedelju uveče u duelu sa Lećeom 2:1, ali ne bez glavobolja za Žozea Murinja. Jednu takvu zadala je povreda Paula Dibale, zbog koje je morao da izađe iz igre praktično na startu drugog poluvremena - i to na poprilično neočekivan način.

Dibala je uspeo da se povredi u 48. minutu utakmice i to prilikom izvođenja jedanaesterca, poteza kojim je na kraju i doneo pobedu "vučici".

Argentinac je uspeo da matira gostujućeg čuvara mreže Vladimira Falkonea, ali ne samo to, već i da povredi mišić noge. Sve je delovalo normalno kada je Dibala "hvatao" zalet, ali čim je poslao udarac sa 11 metara, na licu mu se pojavila bolna grimasa. Prema snimku je postalo jasno da se radi o istegnuću mišića, za koji se igrač i uhvatio.

Prvotimac Rimljana nije mogao da nastavi meč, a umesto njega, na terenu se našao srpski internacionalac Nemanja Matić. Pogledajte kako se povredio Paulo Dibala: