Idemo!

PRORADIO I LUKA JOVIĆ - REŠETA U FIORENTINI: Srpskom golgeteru sad prija Evropa, opet je pogodio! (VIDEO)

Našao se na pravom mestu i trzajem glavom savladao škotskog golmana!

Počeo je da trese mreže i Luka Jović! Nakon godina mučenja u Madridu, gde je bio član Reala, srpski fudbaler počeo je da pronalazi sebe u Italiji. Ovog leta stigao je u Fiorentinu sa kojom igra Konferencijsku ligu, a večeras je "otvorio" škotski Harts u Firenci.

Jović je bio prvi strelac na meču koji je u potpunosti pripao italijanskom predstavniku. Tim iz Firence vodi $:0 na poluvremenu, a sve je počelo golom srpskog napadača koji se najbolje snašao prilikom centaršuta sa leve strane. On je ostao usamljen u petercu i glavom pogodio gol gostiju, za 1:0 već u šestom minutu susreta. Pogledajte Jovićev gol:

Luka Jović gol protiv Hartsa
Izvor: YouTube/Arena sport

Luka Jović je na 14 mečeva u dresu Fiorentine ove sezone postigao tri pogotka, a golovi na poslednja dva meča u Konferencijskoj ligi pokazuju da bi srpski napadač uskoro mogao da pronađe formu koja ga je krasila dok je bio član Ajntrahta iz Frankfurta.