EFEKTNO!

AKROBACIJA RIŠARLISONA ZA DRUGI GOL BRAZILA: Srbija napala, a onda je "devetka" ZAKUCALA loptu u mrežu "orlova"!

Autor Petar Đukanović

U 73. minutu reprezentativac Brazila, Rišarlison, postigao je izuzetno efektan gol i odlučio meč.

Nakon prvog gola reprezentacija Srbije je krenula znatno ofanzivnije, stvorila nekoliko dobrih napada, ali nažalost "orlovi" nisu uspeli postignu pogodak. Sa druge strane Brazilci su uspeli da krunišu dobru igru na današnjem meču još jednim pogotkom za konačnih 2:0.

Akrobacija i gol u 73. minutu delo su napadača Totenhema, Rišarlisona. Nakon centaršuta sa leve strane terena Brazilac je prebacio loptu preko glave i efektno iz polu-voleja matirao Vanju Milinković-Savića (2:0). Dvostruki strelac nedugo zatim je i izašao iz igre, a aplauz je dobio od čitavog stadiona.