Neozbiljno!

GDE JE ODBRANA SRBIJE? ŠOKANTNI KIKSEVI I 2 GOLA KAMERUNA! Mislili smo GOTOVO JE, a onda su počele KATASTROFALNE greške

Neverovatno je kako je reprezentacija Srbije ispustila dva gola prednosti na Svetskom prvenstvu. I to samo za 10 minuta!

Neverovatno je šta je uradila reprezentacija Srbije posle vođstva 3:1 protiv Kameruna. "Orlovi" su za tri minuta primili dva jeftina gola od Vensana Abubakara i Erika Čupo-Motinga, za izjednačenje 3:3. U obe situacije Kamerunci su ostali praktično sami pred Vanjom Milinković-Savićem, dok su defanzivci pogrešno postavljali ofsajd zamke, kasnili...

Srbija je ispustila potpunu kontrolu nad utakmicom i naizgled mirno vođstvo od dva gola prednosti. Trajalo je samo 10 minuta! Pogledajte gol Abubakara, koji je lobovao Vanju u 63. minutu, kao i pogodak Čupo-Motinga, za šokantnih 3:3 u 66. minutu.