RONALDO NAPUNIO 38 GODINA, PA DAO SVA ČETIRI GOLA NA UTAKMICI: Zbog ovoga su ga doveli u Saudijsku Arabiju (VIDEO)

Autor Mladen Šolak

Kristijano Ronaldo dao je četiri gola u pobedi svog Al-Nasra u Saudijskoj Arabiji.

Izvor: Profimedia

Kristijano Ronaldo dao je sva četiri gola u pobedi svog Al-Nasra protiv Al-Vehde, 13. tima na tabeli prvenstva Saudijske Arabije. "CR7" je na stadionu "Kralj Abdul Aziz" premašio neverovatnu brojku od 500 golova u prvenstvenim utakmicama.

U nedelji nakon što je proslavio 38. rođendan, Ronaldo je bio nezaustavljiv i sva četiri gola postigao je u razmaku od 40 minuta igre - od 21. do 61. minuta. Nakon što je njegov tim kiksnuo u prošlom kolu i odigrao samo 2:2, ovog puta Portugalac nije dao šansu protivniku da pomisli da može da iznenadi.

Naravno, posle meča će svi pričati o Ronaldovom rekordu, a evo kako ga je ostvario po klubovima:

• U Real Madridu postigao je 311 ligaških golova
  • U Mančester junajtedu 103
  •  Juventusu 81
  • U matičnom Sportingu 3
  • U Al-Nasru 5

Sa četiri gola u pobedi u Saudijskoj Arabiji, Ronaldo je stigao do broja 503 i sigurno je da će u narednim mesecima i godinama u Aziji povećavati taj broj do još spektakularnijeg rekorda. Uostalom, pogledajte sa kojom lakoćom Kristijano pogađa u tamošnjoj ligi, u kojoj je Al-Nasr prvi na tabeli, sa istim brojem bodova (37) kao i drugoplasirani Al-Šabab.