GROBARI, OVDE MOŽETE DA KUPITE KARTE ZA DERBI: Na meč sa Zvezdom za 500 dinara, prodaja ulaznica od srede!

Brojimo sitno dane do večitog derbija, a evo gde će navijači Partizana moći da kupe karte.

Izvor: MONDO/Uroš Arsić

Partizan je pred večiti derbi promenio trenera i Igor Duljaj je seo na klupu tima iz Humske, a crno-belima je u ovom meču svakako potrebna pomoć navijača. Meč se igra u petak 3. marta od 19 časova, domaćin je Crvena zvezda, a "grobari" će moći svoje karte da kupe od srede u 10 časova sve do početka meča u petak.

Ulaznice za južnu tribinu koštaju 500 dinara i prodavaće se na blagajni stadiona u Humskoj kao i na prodajnim mestima Tiketlajna u TC Merkator i Stadion Šoping centru. Jedna osoba će moći da kupi najviše četiri ulaznice, a ostali kontigent ulaznica za istok, zapad i sever prodavaće Crvena zvezda.

Partizan u ovaj meč ulazi kao drugi na tabeli Superlige Srbije sa 50 bodova, 13 manje od prvoplasirane Crvene zvezde koja ima 63 i nalazi se na čelu tabele. U derbiju odigranoj u "Humskoj" u prvom delu sezone Crvena zvezda je u prvom poluvremenu povela golom Osmana Bukarija, a izjednačio je Bibras Natho iz penala u drugom poluvremenu na 1:1.