SRBI GLEDALI KAKO IGRA ŠAMPION! Dominacija se nastavlja, od njih dvojice NEMA bolji - ruše sve pred sobom!

Autor Nemanja Stanojčić

Napoli je pobedio Torino lako i ubedljivo, na terenu bili su Nemanja Radonjić, Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić. Dominacija Osimena i Kvarachelije.

Izvor: Profimedia

Napoli gazi sve pred sobom, demolirao je i Torino i to na gostovanju - 4:0 (2:0)! Srpski fudbaleri bili su na terenu i mogli su samo da gledaju kako dominira novi šampion Italije. Od Viktora Osimena i Kviče Kvarachelije nema boljeg tandema, njih dvojica su nezaustavljivi...

Vanja Milinković-Savić je četiri puta vadio loptu iz mreže, Nemanja Radonjić je proveo svih 90 minuta na terenu, Ivan Ilić je ušao u igru u 54. minutu. Svi oni samo su gledali kako igra tim koji samo čeka i zvanično šampionsko krunisanje. Ima ogromnu prednost u odnosu na Inter i Lacio.

Osimen je prvi pogodio u 9. minutu, onda je Kvarachelija u 35. sa penala duplirao vođstvo, pa je u 51. Osimen dao svoj drugi pogodak. Konačan rezultat postavio je Ndombele u 68. minutu baš na asistenciju popularnog Kvaradone. Uz sve to Napoli je imao i odličan žreb u Ligi šampiona, igra protiv Milana u četvrtfinalu, izbegao je one najjače koji su u drugom delu...