NEVEROVATNO

KAKO JE LUKAKU OVO PROMAŠIO!? Sa nekoliko metara, glavom, prazan gol - svi su se uhvatili za glavu!

Romelu Lukaku ponovo je imao neverovatan promašaj na utakmici.

Romelu Lukaku nastavlja da promašuje zicere. Napadač, kog je Čelsi platio 115 miliona evra i koji je na pozajmici u Interu neprijatno iznenađuje navijače. U remiju protiv Salernitane (1:1) promašio je nemoguće. Zaista je teško objasniti kako belgijski napadač u 65. minutu nije zatresao mrežu sa nekoliko metara, glavom...

U 6. minutu Inter je poveo preko Gosensa, asistent je bio upravo Lukaku. Onda je Belgijanac mogao da stavi tačku na pitanje pobednika, verovatno ni sam ne zna kako je pogodio prečku, a ne gol. Kazna za sve to stigla je u samoj završnici. U 90. minutu je Kandreva pogodio za 1:1 i "ukrao" je bodove Interu.

Da stvari budu gore za Inter, poslednji trijumf zabeležio je 5. marta, od tada ima šest mečeva bez trijumfa, po tri poraza i remija. Moraće što pre da se oporave, pošto ih u utorak 11. aprila čeka gostovanje Benfiki u četvrtfinalu Lige šampiona.