CRNO-BELI...

PARTIZAN JOŠ NIJE "KLIKNUO" PRED NOVU SEZONU: Baždar pogodio, ali nisu pobedili drugoligaša

Partizan mora bolje pred početak nove takmičarske godine pošto nije pobedio Metalac.

Fudbaleri Partizana remizirali su protiv Metalca u poslednjoj prijateljskoj utakmici uoči nove sezone. Nakon uzbudljivog meča na Teleoptiku, meč je završen bez pobednika (1:1) i definitivno će više biti zadovoljni gosti iz Gornjeg Milanovca, aktuelni član Prve lige Srbije.

Partizan je poveo golom Sameda Baždara u 42. minutu, međutim pogodak mladog talenta crno-belih nije bio dovoljan da dođu i do trijumfa. Remi je gostima doneo Ognjen Luković u 75. minutu i pokazao da Gornjemilanovčani i te kako mogu da budu optimisti pred novu sezonu, dok je Igoru Duljaju otkrio nove probleme koje njegov tim ima - i hitno mora da ih reši pre nego što se odigra prva takmičarska utakmica ovog leta.

Partizan je u ovoj utakmici igrao u skoro najjačem sastavu pošto je Duljaj isprobao Kanutea, Severinu i Nikolića, sve nova pojačanja, međutim deluje da posebno škripi u poslednjoj liniji gde nedostaje još jedan kvalitetan defanzivac.