HAOS U ARABIJI - SERGEJ UDARIO PROTIVNIKA! Srbin u centru skandala, odmah ISKLJUČEN sa utakmice

Srbin u centru skandala na utakmici.

Izvor: Screenshot

Skupoceni Al-Hilal je pobedio 4:0 u utakmici saudijske lige protiv Al-Raeda, a u prvom planu u pobedničkom timu bili su srpski fudbaleri. Aleksandar Mitrović, uz Nejmara najnovije pojačanje bogatih Arapa, dao je svoj prvi gol u Aziji udarcem u 42. minutu, na asistenciju takođe doskorašnjeg igrača iz Premijer lige, veziste Rubena Nevesa.

Saudijac Salem Al Davsari, poznat po pobedonosnom golu Saudijske Arabije protiv Argentine na Mundijalu, dao je potom dva gola za tim Žorža Žezusa, a onda je na scenu stupio naš Sergej Milinković-Savić. I to ne po dobru.

Ljut zbog jednog starta protivnika u kaznenom prostoru, a onda i zbog njegove ljutite reakcije, Srbin je glavom udario protivnika i tako dobio direktan crveni- karton. Dogodilo se to u 76. minutu, pogledajte:

Sigurno je da Sergeja zbog ovog udarca očekuju suspenzija i pauza, ali posle niza glamuroznih transfera, Al-Hilal sigurno neće morati da brine oko toga da li će izvesti dovoljno jak tim da sa njim pobeđuje lokalne rivale.