ŠOK - BLICKRIG JANG BOJSA ZA TRI MINUTA: Pas pocepao odbranu Zvezde, a onda je Ugrinić presudio! (VIDEO)

Crvena zvezda je u jednom od prvih napada u drugom poluvremenu primila gol.

Nije dugo trajalo vođstvo Crvene zvezde u drugom poluvremenu meča pošto je već u 47. minutu Jang Bojs uspeo da izjednači na 1:1! U jednom od prvih napada u drugom poluvremenu jedan hirurški precizan pas je pocepao odbranu crveno-belih i lopta je završila iza leđa Omrija Glazera.

Vezista Đoel Monteiro je uspeo da pošalje loptu između nekoliko igrača domaćeg toima, a zatim smo videli Filipa Ugrinića kako u punom trku dobija loptu pored Marka Stamenića i šalje je iza izraelskog golmana na crti gola Crvene zvezde.

Sevnula je lopta između defanzivaca i veznih igrača crveno-belih, a zatim je švajcarski vezista srpskog porekla hladnokrvno smestio loptu u mrežu za izjednačenje. Pogledajte kako: