UBIJENA DVA NAVIJAČA, PREKINUT MEČ KVALIFIKACIJA ZA EURO: Posle HORORA u Briselu fudbaleri odbili da igraju!

Fudbaleri Švedske su na poluvremenu saznali da su dva navijača ubijena na ulicama Brisela i odbili da se vrate na teren!

Nema fudbala posle horora u Briselu! Na ulicama ovog belgijskog grada terorista je usmrtio je dve osobe za koje se utvrdilo da su navijači Švedske. Kada su fudbaleri ove države saznali za to na poluvremenu meča Belgije i Švedske odbili su da izađu na teren.  Prema izveštavanjju belgijskih medija pucnjava se desila u blizini samog centra grada.

Meč je prekinut pri rezultatu 1:1, pošto su golove postizali Đokeres za Švedsku i Lukaku iz penala za Belgjju. Teško da će utakmica biti nastavljena večeras s obzirom da nema rezultatski značaj.

Naime Belgija je još u nedelju obezbedila plasman na Euro, a posle pobede Austrije nad Azerbejdžanom Švedska je ostala bez ikakve šanse da ode na EP. Pogledajte kako je izgledao Brisel nakon pokolja na ulicama: