Držimo se

SRBIJA SE GLUPIRALA, PA POSLE BRUKE IPAK POBEDILA: Lučić je klasa iznad, a Pantović heroj! (VIDEO)

Mlada reprezentacija Srbije savladala je Severnu Irsku i ostala igri za odlazak na Evropsko prvenstvo.

Izvor: Profimedia/IMAGO

Srbija je sebi pravila probleme, ali na kraju došla do pobede! Juniorska reprezentacija naše zemlje savladala je posle 98 minuta igre Severnu Irsku 2:1 (1:0) i tako je nakon debakla u meču sa Engleskom naš tim uspeo da se vrati na pobednički put.

Posle 15 minuta Vladimir Lučić je postigao prvi gol na meču sjajnom solo akcijom, on je prošao sa desne strane, ušao u sredinu i postigao pogodak. A onda nam je na početku drugog dela igre Marko Lazetić napravio veliki problem. Napadač našeg tima je napravio bespotreban penal pošto je udario protivničkog igrača u svom kaznenom prostoru i u 51. minutu je protivnik izjednačio sa bele tačke.

Ipak Miloš Pantović nam je doneo pobedu! On je u 82. minutu dao gol za trijumf i nova tri boda našeg nacionalnog tima. Tako su "orlići2 nakon pobede nad Azerbejdžanom upisali još tri boda i sada su treći na tabeli. Prva je Ukrajina sa devet bodova, Englezi kao i mi imaju šest, ali kao što dobro znamo, bolje stoje u međusobnom skoru sa nama.